przerywnik w menu przerywnik w menu
BiałystokBolesławiecDzierżoniówGłogówGóraGorzówJaworJelenia GóraKatowiceKielceKrakówLegnicaŁódźLubinPolkowicePoznańWałbrzychWarszawaWrocławZakopaneZielona GóraZłotoryja

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jak mogę założyć konto (zarejestrować się) w serwisie?

To bardzo proste:
 • wybierz miasto
 • wybierz opcję Zarejestruj się
 • wypełnij formularz
 • odbierz maila i kliknij w link aktywacyjny
Możesz już logować się do serwisu !!!

Czy rejestracja jest wymagana?

Na chwilę obecną Tak. Pracujemy natomiast nad możliwością dodawania ogłoszeń bez rejestracji.

Po co mam się rejestrować?

Dzięki rejestracji w serwisie tworzone jest Twoje indywidualne konto. Posiadając takie konto możesz swobodnie zarządzać swoimi ogłoszeniami: modyfikować je, wystawić ponownie, obserwować ilość odwiedzin. Dodatkowo w każdej chwili możesz usunąć dowolne swoje ogłoszenie z listy prezentowanych ogłoszeń, bądź czasowo wstrzymać jego emisję.

Jak mogę skontaktować się z Ogłoszeniodawcą?

Kontakt z Ogłoszeniodawcą możesz nawiązać na 2 sposoby:
 • Bezpośrednio - jeżeli ogłoszeniodawca udostępnił swoje dane kontaktowe,
 • Pośrednio – poprzez formularz kontaktowy umieszczony w każdym zgłoszeniu (opcja Zadaj Pytanie Ogłoszeniodawcy).

Czy wystawienie ogłoszenia jest odpłatne?

Nie. Zamieszczenie standardowego ogłoszenia jest nieodpłatne. Opłacie podlegają jedynie ogłoszenia promowane oraz reklamy.

Co to jest ogłoszenie promowane?

Ogłoszenie promowane jest ogłoszeniem wyświetlanym cyklicznie jako pierwsze ogłoszenie na każdej stronie serwisu. Cyklicznie oznacza tyle, że jednego dnia może być maksymalnie 5 ogłoszeń promowanych, które będą zmieniać się za każdym odświeżeniem strony serwisu. Ogłoszenie promowane (wyróżnione) jest ogłoszeniem płatnym (opłata wg. cennika).

Jak mogę zapłacić za ogłoszenie promowane?

 • wpłać dowolną kwotę na konto bankowe właściciela serwisu (dane znajdziesz po rejestracji w wybranym mieście w zakładce Twój profil -> Stan konta),
 • poczekaj na doładowanie Twojego profilu,
 • wystawiaj ogłoszenia promowane / reklamy.
Środki wpłacone na Twoje konto będą do Twojej dyspozycji aż do ich wyczerpania.

Jak mogę zareklamować się w serwisie?

Dostępnych jest parę opcji:
 • Reklama AdTaily – umieszczona w prawej górnej części strony. Odpłatna za dzień emisji. Reklama jest moderowana przez administratora strony. Reklamę można umieścić bezpośrednio ze strony korzystając z opcji Dodaj reklamę!
 • Ogłoszenie promowane – odpłatne za dzień publikacji.
 • Indywidualna reklama w formie boxa reklamowego. Miejsce oraz forma prezentacji reklamy uzgadniana jest indywidualnie poprzez kontakt mailowy z administratorem systemu.
Ogloszenia24.org - to bezpłatny serwis z regionalnymi ogłoszeniami. Tutaj zawsze możesz znaleźć coś dla Siebie – mieszkania, samochody, usługi, oferty pracy, coś dla domu i biura oraz wiele wiele innych. Serwis Ogloszenia24.org umożliwi Ci w szybki i prosty sposób wystawić nowe darmowe ogłoszenie sprzedaży, jak również skontaktować się z innymi sprzedawcami. Spróbuj – to nic nie kosztuje! Przekonaj się sam!